Mobil version Gør Kanal Frederikshavn til min startside
 
29.06.2020 | Af: Kanal Frederikshavn

Her er navnene på årets stx- og hf-studenter

Se alle klasser under artiklen.
Fredag dimiterede årets studenter fra Frederikshavn Gymnasium. Tillykke til alle stx- og hf-studenter.

 

3a
Amine Dai
Anders Ehlers Andersen
Andrea Grimstrup Jensen
Anna Fuglsang Phooltim Petersen
Astrid Nygaard Hansen
Celina Kilde Juul Jensen
Christoffer Bech Jensen
Ebbe Jacobsen
Gustav Gleerup Jeppesen
Gustav Juul Munch
Jacob Harding
Julie Kalkan
Laura Lenius
Magnus Karstenskov Jensen
Maja Katrine Jørgensen
Maria Haagensen
Marie Dahl Albertsen
Michael Ahrenkiel Christiansen
Nikolaj Bang Høfler
Sally Cúc Hoa Bøgh Olsen
Sebastian Skjølstrup Christensen
Simon Haaber
Simon Boas Jensen
Sophia Juel

3b
Astrid Rod Frier Jespersen
Catharina Slot Pihl
Frederik Vingaard Haaber
Frida Flyvholm
Ida Majlund Lohse
Isabella Skjoldborg Viviano
Jayson Robins
Juliana De Freitas Obed Jensen
Kamilla Andersen
Karoline Kristoffersen
Lasse Molbech Stenbæk
Mads Bang Dall-Hansen
Malene Olivia Nikolajsen Munk
Mathilde Jensen
Matilde Welle Andersen
Nicklas René Panum Henriksen
Sandra Kruse Jensen
Sofie Kringelholt Kristensen
Thor Haugaard Christensen
Trine Jakobsen Nygaard
William Hilligsøe Heinig Gray

3c
Amalie Dam Weesgaard
Anne Tamstrup Therkildsen
Asger Rahbek Jensen
Astrid Nybro Puumala
Christian Andreas Hentze
Clara Smedegaard Isaksen
Daniel Christensen
Diana Bundgaard Schou Rasmussen
Emil August Sande Jensen
Fabian Robert Kolding Johansen
Irma Klempi?
Kit Lyng Thomsen
Lucas Hansen
Lærke Marie Maigaard
Maria Minh Kaae Jensen
Martine Thaarup Christiansen
Michael Ræbild Højen Jensen
Mie Winther Sørensen
Oliver Dissing Hansen
Pernille Birkkjær Christoffersen
Philip Rasmussen
Sara Lund Larsen
Sarah Kathrine Hjorth
Signe Høholt Magnusson
Sofia Kaae Larsen
Sofie Nielsen
Victoria Møller Thomsen

3k
Amalie Kristine Sandholdt Jensen
Emma Dela Skov
Emma Kjær Poulsen
Karoline Mathilde Jensen
Magnus Tvilling Jensen
Mathilde Vintervad Søborg
Mie Brohus
Nadia Norsk
Natalia Nikic
Nikoline Pilgaard Nielsen
Sara Urban Wagner
Sille Bjerring Thorsen
Sille Brønnum Christensen
Sille Løkke Lorentzen
Sofie Frost Marinussen

3m
Anna Katrine Mader
Anna Pouline Brogaard
Carla Krøgh Christensen
Freja Ørnbøll Østergaard Jørgensen
Jonas Boel Petersen
Karoline Banke
Kaspar Møller Hald
Louise Reinwald Hughson
Mathias Irgens-Møller Vestergaard
Michelle Reginales Nielsen
Rosa Borrisholt
Thomas Hartmann Bigum

3s
Alberte Bach Frederiksen
Amalie Farum
Anne Sofie Højmark Thorslund
Anton Grøn Franksen
Carina Schlegel
Carl William Nielsen
Cecilie Thybo Christensen
Celine Phuong Doan Le
Christine Rohde Jarding
Elise Marietta Berg Gajhede
Emily Marie Nielsen
Hazar Muhamet Celiker
Heaven Bawkkheng
Kasper Kallehauge Grøntved
Louise Ledet Andersen
Lukas Reinhardt Erichsen
Lærke Olsen
Magnus Jul Qvist
Maise Frendrup Kristiansen
Malthe Thomas Houtved Kristiansen
Mary Andrea Folkedal Hole
Morten Kolbe Thomsen
Nadja Skov
Nanna Høholt Magnusson
Oscar Kølbæk Rosenberg
Rasmus Fischer Thorstensen
Raymond Kacso
Sebastian Vintervad Søborg
Silvija Morina
Thomas Jon Kristensen
Thor Møller Sørensen

HF
3n (Maritim Student, HF)

Anders Henriksen
Benjamin Seeland
Bjarke Haaning Nielsen
Bjarke Schwartz Jørgensen
Caroline Muff Jensen
Cecilie Bay Møller
Christian Skjærlund Egetoft
Jonas Snedker Damgaard
Karin Lognberg
Karl Primdahl
Lukas Dalgaard Grænse Søndermølle
Mads Aagaard Dyrehauge
Martin Nihal Lausdahl
Matthias Antoine de Blanck
Mikkel Gustav Schade-Egedal
Nicolaj Wølk Hejgaard
Rasmus Michlenborg Pedersen
Sofie Schlotfeldt Rytter Jensen
Sune Falk Williamson
Troels André Kajhøj Calundan Larsen
William Nørgaard Andersen

2p
Albert Smith Præstholm
Bertram Thidemann Rosencrone von Benzon
Emilia Pedersen
Emilie Isaksen Østergaard
Emma Frederikke Nielsen
Freja Nielsen
Freja Bidstrup Ask
Ida Lunderskov Rasmussen
Jara Zakaria Alosh
Joah Fredsted Aalling
Josephine Nørgaard Nielsen
Julie Dyrnesli Tesgaard
Kathrine Leer Nyholm Pedersen
Kris Lindgaard Østergaard
Louise Christensen
Malene Fuglsang Torp
Melanie Lærke Knudsen
Mikkel Thuesen
Mikkel Lehmann Hansen
Oliver Boesen Lund Jensen
Patrick Madsen
Roar Martinus Vesterskov Bukhave
Sandra Kristine Pedersen
Signe Alsted Mathiasen
Sigurd Christer Jensen
Toke Sortkær Koloamatangi

 

BillederTilføj billede


FOTO: Frederikshavn Gymnasium

FOTO: Frederikshavn Gymnasium

FOTO: Frederikshavn Gymnasium

FOTO: Frederikshavn Gymnasium

FOTO: Frederikshavn Gymnasium

FOTO: Frederikshavn Gymnasium

FOTO: Frederikshavn Gymnasium

FOTO: Frederikshavn Gymnasium

 

Kommentarer

Del denne artikel

Flere nyheder





Indlæser nyheder
Close